11/15/2018

O nas

Błażej Kriks

 –  kierownik szkolenia, instruktor 

Operator Dronów z pasji, a Instruktor UAVO z powołania. Jego kursanci przede wszystkim doceniają jego indywidualne podejście oraz wiedzę, a dzięki swojemu zaangażowaniu jest w stanie zarazić swoją pasją każdego. Przez wiele lat zdobywał wiedzę i umiejętności by przekazywać je dalej. Dzięki szerokiej współpracy z profesjonalistami jest w stanie wykazać się na każdej płaszczyźnie dot. bezzałogowców. Przeprowadza szkolenia dla Operatorów Dronów od 2015 r. Jest również pilotem doświadczalnym bezzałogowych statków powietrznych i posiada uprawnienia VLOS, BVLOS, INS do 25 kg.

Prowadził szkolenia dla przyszłych Operatorów Dronów, m. in. dla:
– wojska, straży pożarnej i policji,
– operatorów kamer i fotografów,
– pracowników akademickich i studentów,
– prawników,
– geodetów,
– pasjonatów.

W wolnych chwilach zajmuje się testowaniem platform latających oraz oprogramowania do nich.

Właściciel firmy KRX Flying oraz ośrodka szkolenia OperatorDronów.pl.


Błażej Antonowicz

– trener, specjalista od ujęć z powietrza –

Operator i montażysta telewizyjny, fotograf z zamiłowania. Na co dzień współpracuje z lokalną telewizją. Jest autorem zdjęć i montażystą reportaży, programów, newsów. Programy, których jest współtwórcą ukazują się na antenie programów lokalnych oraz ogólnopolskich. Ponadto, zajmuje się filmem reklamowym i korporacyjnym. Od kilku lat wykonuje także filmy i zdjęcia przy użycia drona. Obsługuje między innymi największe budowy oraz inwestycje na terenie miasta Torunia oraz województwa Kujawsko-Pomorskiego wykonując zdjęcia, filmy oraz dokumentacje. Jego zdjęcia i filmy używane są do reklam i programów.

Oto lista firm i instytucji, dla których miał przyjemność pracować:
– TVP SA
– TVP Info
– TV TORUŃ
– NOWOŚCI – gazeta i portal
– Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA)
– Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
– Urząd Miasta Torunia
– Miejski Zarząd Dróg w Toruniu
– BUDIMEX
– PERN – koncern naftowy
– PBDI – Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowe
– SKANSKA
– EM-TECH – usługi dźwigowe
– SGS Polska
– FOX Polska – artykuły wędkarskie
– EVEREST – usługi alpinistyczne
– Spółdzielnia Mieszkaniowa Kopernik SA
– Spółdzielnia Mieszkaniowa MSM
– Next Level Agencja Filmowa
– ART Haus Nieruchomości
– Willa Developer
– Kraina Obrazu
– i inni…


 

KRÓTKO O OŚRODKU
 

 


SZKOLIMY PRZYSZŁYCH OPERATORÓW DRONÓW!


 

KADRA

Szkolenia prowadzone są przez doświadczoną kadrę instruktorską, posiadającą odpowiednie nadane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Każdy członek naszego zespołu charakteryzuje się zaangażowaniem i pasją do swojej pracy.

Kierownikiem szkolenia oraz głównym instruktorem jest Błażej Kriks.


SZKOLENIA

Nasz proces szkolenia jest oparty na oficjalnym programie nauczania Urzędu Lotnictwa Cywilnego oraz Europejskiej Agencji Bezpieczeństwa Lotniczego. Obejmuje on zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną, która jest wspomagana symulatorami. Szkolenia odbywają w małych grupach (max 6 osobowych), co pozwala na indywidualne podejście do każdego z kandydatów na pilotów UAV.


OŚRODEK

Właścicielem ośrodka jest firma KRX Flying Błażej Kriks, która zajmuje się szkoleniami UAVO od 2015 roku. Ośrodek KRX Flying Błażej został wpisany przez Urząd Lotnictwa Wywilnego jako podmiot wyznaczony. Wpis ten upoważnia do wydawania zaświadczeń o ukończeniu szkolenia lotniczego, egzaminowania oraz potwierdza wysoki poziom szkolenia zgodny z wytycznymi ULC oraz EASA.

Od samego początku nasza firma współpracuje z liderami w branży dronów, instruktorami oraz egzaminatorami państwowymi. Obecnie kadra szkoleniowa przeprowadza szkolenia na terenie całej Polski, a głównie w Toruniu.

REFERENCJE