11/15/2018

O nas

Błażej Kriks

 –  kierownik szkolenia, instruktor 

Pilot Dronów z pasji, a Instruktor UAVO z powołania. Jego kursanci przede wszystkim doceniają jego indywidualne podejście oraz wiedzę, a dzięki swojemu zaangażowaniu jest w stanie zarazić swoją pasją każdego. Przez wiele lat zdobywał wiedzę i umiejętności by przekazywać je dalej. Dzięki szerokiej współpracy z profesjonalistami jest w stanie wykazać się na każdej płaszczyźnie dot. bezzałogowców. Przeprowadza szkolenia dla Pilotów Dronów od 2015 r. Jest również pilotem doświadczalnym bezzałogowych statków powietrznych oraz testerem oprogramowania dedykowanego do BSP.

Prowadził szkolenia dla:
– wojska, straży pożarnej i policji,
– operatorów kamer i fotografów,
– pracowników akademickich i studentów,
– prawników,
– geodetów,
– pasjonatów.

– Właściciel firmy KRX Flying oraz ośrodka szkolenia OperatorDronów.pl. –

Ewa Ślusarczyk

 – instruktorka, specjalistka od ujęć z powietrza

Twórczyni filmów i treści wideo zarówno z powietrza jak i z ziemi, reżyserka filmów dokumentalnych, pasjonatka sztuk audiowizualnych. Pilotka dronów z wieloletnim stażem z uprawnieniami VLOS/BVLOS oraz instruktorka nowych pilotów. Ukończyła kurs filmu dokumentalnego w Szkole Andrzeja Wajdy w Warszawie oraz Akademię Fotografii w Warszawie. Stypendystka w dziedzinie kultury oraz laureatka konkursów filmowych i fotograficznych. Na co dzień również pracuje z dronami, uwielbia szkolić i przekazywać swoją wiedzę innym. Empatyczna i wyrozumiała, ale również wymagająca.


Krzysztof Lewandowski

 – trener, specjalista ds. technicznych

W branży dronowej od 2010 roku. Swoją przygodę zaczynał od składania bezzałogowych statków powietrznych pod zamówienie, a swą wiedzę rozwijał wraz z rozwojem branży. Na swoim koncie ma setki wdrożeń opartych na dronach w wielu firmach. Specjalizuje się w szkoleniach z obsługi bezzałogowców segmentu Enterprise oraz w profesjonalnym doradztwie w zakresie doboru sprzętu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klientów. Od 2019 roku zajmuje się również badaniem składu chemicznego dymu z kominów przy pomocy drona.


Błażej Antonowicz

– trener, specjalista od ujęć z powietrza –

Operator i montażysta telewizyjny, fotograf z zamiłowania. Na co dzień współpracuje z lokalną telewizją. Jest autorem zdjęć i montażystą reportaży, programów, newsów. Programy, których jest współtwórcą ukazują się na antenie programów lokalnych oraz ogólnopolskich. Ponadto, zajmuje się filmem reklamowym i korporacyjnym. Od kilku lat wykonuje także filmy i zdjęcia przy użycia drona. Obsługuje między innymi największe budowy oraz inwestycje na terenie miasta Torunia oraz województwa Kujawsko-Pomorskiego wykonując zdjęcia, filmy oraz dokumentacje. Jego zdjęcia i filmy używane są do reklam i programów. 

DZIAŁAMY W BRANŻY DRONOWEJ OD 2015 ROKU!

 

 


REFERENCJE